Квартирні крадіжки

Квартирні крадіжки
"Час пік" № 16
Універсального захисту від квартирних злодіїв не має, але є правила, якими не можна нехтувати. Насамперед, варто потурбуватися про технічне укріплення дверей: зайві замки з високим рівнем складності ніколи не зашкодять. Двері обов'язково мають відчинятись назовні, а не в середину - так їх важче зламати. Аби збити злодія з пантелику, залиште голосно увімкнене радіо - зловмисник може подумати, що в помешканні хтось є і відмовитись від задуму. Якщо квартира розташована на першому, другому чи останньому поверхах, або поблизу пожежної драбини, труб газифікації, обов'язково подбайте про металеві грати на вікнах.

Якщо злодій проник у квартиру, то не гаятиме часу - діятиме швидко. Тому не ховайте своїх заощаджень в одному місці. Книги, різні вазочки, банки з крупами - не найкраща схованка для коштовностей та грошей. Досить ризиковано ховати кошти в шафах, морозильних камерах та вентиляційних трубах. Ці місця добре відомі злодіям. Зовсім не варто лишати дома, особливо на періоди тривалих відсутностей, коштовності та збереження (як готівкою, так і на кредитних картках, які господарі полюбляють зберігати разом з таємними кодами).

Фахівці впевнені: які б замки і грати ви не ставили - все одно знайдеться безліч способів проникнути до вашої господи, тож радять довірити своє житло професійній охороні.

Також пам'ятайте, якщо ви повернулися додому і побачили на своїх дверях сліди злому, відразу телефонуйте в міліцію. І не заходьте в квартиру до приїзду слідчо-оперативної групи, щоб не ускладнювати роботу експерта та слідчого.

Начальник сектору
техніко-криміналістиного забезпечення
роботи Канівського МВ
майор міліції
Бабенко О.Г.
2014.05.08
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter