Криміналістичне дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують

Під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, ім’я чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, встановлення газобалонного обладнання, видачі тимчасового реєстраційного талона під час передачі права користування та/або розпорядження транспортними засобами, вибракування їх у цілому), проводиться експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб (інших документів, які є підставою для реєстрації транспортного засобу), яке виконується за заявою власника з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів (відповідно до Постанови про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів від 7 вересня 1998р. №1388).

Експертне дослідження проводиться фахівцями Експертної служби МВС України або судовими експертами інших державних спеціалізованих установ (за наявності), які мають присвоєну в установленому Законом України "Про судову експертизу" порядку кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями. За результатами дослідження складається висновок експертного дослідження, який додається до документів, що подаються для державної реєстрації.

Черкаським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України, експертне дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують, проводиться в місцях огляду транспортних засобів сервісних центрів МВС області з вівторка по п’ятницю з 09-00 до 17-30 в суботу з 09-00 до 16-15, відповідно до розпорядку роботи ТСЦ МВС області.

Просимо Вас прийняти до уваги, що в сервісних центрах МВС найбільша кількість відвідувачів спостерігається у вівторок та суботу.

Транспортний засіб надається на дослідження в чистому вигляді, із чистим номерним майданчиком та вільним доступом до тильного боку майданчика з ідентифікаційним номером кузова

Підставою для експертного дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують є письмова заява. Бланк заяви можна безкоштовно отримати в Черкаському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, в місцях огляду транспортних засобів сервісних центрів МВС, або завантажити за посиланням нижче.

Завантажити: Бланк заяви
Криміналістичне дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують

В разі виникнення питань щодо заповнення заяви на проведення експертного дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують, або в разі її заповнення в місці реєстрації (перереєстрації) Ви можете безпосередньо звернутись до експертів в місцях огляду транспортних засобів сервісних центрів МВС області.

Вартість проведення експертного дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують згідно постанови Кабінету Міністрів України №1098 від 26.10.2011 становить:

Експертне дослідження транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів
Експертне дослідження транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів
простої складності
297,96 грн
(з урахуванням ПДВ)
Код послуги: 1500119
Експертне дослідження транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів
простої складності
370,63 грн
(з урахуванням ПДВ)
Код послуги: 1500120
Експертне дослідження мопедів або їх окремих агрегатів
простої складності
199,85 грн
(з урахуванням ПДВ)
Код послуги: 1500121
Криміналістичне дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують
Ви можете скористатись оплатою експертних послуг
через додаток Приват24
До уваги платників! Згідно наказу МВС України від 24.01.2019 №43 "Про затвердження Інструкції щодо порядку формування коду платежу для оплати послуг" у реквізиті "Призначення платежу" необхідно обов'язково зазначити ІПН чи серію та номер паспорта платника (для фізичних осіб) або ЄДРПОУ (для юридичних осіб).
Ознайомитись з переліком послуг, які надаються РСЦ ГСЦ МВС України в Черкаській області та здійснити запис до електронної черги можливо за посиланням.
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter