105-міліметровий артилерійський снаряд 30-річний чоловік тримав під ліжком

105-міліметровий артилерійський снаряд 30-річний чоловік тримав під ліжком
Спецавтомобіль експертної служби УМВС України в Черкаській області, з незвичними написами «Вибухотехнічна лабораторія» та «Вибухонебезпечно», можна було побачити у нашому місті минулого тижня. Причиною візиту вибухотехників стало те, що 30 січня працівниками Монастирищенського райвідділу міліції, під час санкціонованого судом огляду домоволодіння місцевого жителя, було виявлено артилерійський 105-міліметровий снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Небезпечну знахідку «зброяр» зберігав у своєму житловому будинку під ліжком...

Про те, що виявлений боєприпас становить потенційну небезпеку, ні в кого не викликало сумнівів. Тому спеціалісти вибухотехнічної служби, з дотриманням заходів безпеки, вилучили знахідку, вивезли її до глиноземного кар'єру та знищили.

Як бойовий снаряд з'явився в приміщенні 30-річного чоловіка і навіщо він його зберігав? Чи усвідомлював він ту небезпеку, на яку наражав себе та оточуючих? - відповідати на ці запитання буде слідство. Наразі порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Експерт
Монастирищенського РВ УМВС
М. Є. Гончар

"Алекс" №5 06.02.2014
2014.02.17
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter