Чергова зустріч з студентами ЧДТУ

Продовжуючи співпрацю між Черкаським НДЕКЦ МВС та Черкаським державним технологічним університетом працівники відділу комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень в черговий раз завітали до кафедри робототехнічних і телекомунікаційних систем та кібербезпеки з ознайомчою лекцією.

Працівники центру познайомили студентів навчального закладу з завданнями Експертної служби МВС України, висвітлили інформацію про основні напрямки діяльності та види досліджень. В ході короткого екскурсу в минуле експерти розповіли й про історію становлення служби, її розвитку як в технічному так й в структурному напрямках.

Чергова зустріч з студентами ЧДТУ

Враховуючи освітній напрямок студентів, особливої уваги було приділено напрямку комп'ютерно-технічних досліджень – детально висвітлено перелік вирішуваних питань та досліджуваних об’єктів, особливостей досліджень різних видів обладнання. Особливу цікавість студенти виявили до питання дослідження мережевої активності серверів – лунали питання як про можливості таких досліджень, так й про технічні знаряддя, що зазвичай використовуються експертами.

Така зустріч не тільки поглиблює співпрацю між підрозділом Експертної служби та навчальним закладом, а й вкотре дає змогу познайомити громадян з діяльністю Експертної служби МВС України.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter