Підкріплення теорії практикою
Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України протягом багатьох років тісно та плідно співпрацюють з Національною академією внутрішніх справ. Тому наш центр завжди здійснює практичну допомогу студентам, які навчаються в академії. Нещодавно, у Черкаському НДЕКЦ у період з 08.01.2019 по 10.02.2019 проходила навчальну практику здобувач ступеня вищої освіти бакалавра 2 курсу навчально-наукового інституту №2 за спеціальністю «Право» - Степаненко Юлія Юріївна.
![Підкріплення теорії практикою Підкріплення теорії практикою](/uploads/posts/2019-02/13.02.2019_PIDKRIPLENNYA_TEORII_PRAKTIKOU.jpg)
Наполеглива студентка, завдяки досвідченим керівникам, дізналася для себе багато нової, цікавої інформації, ознайомилася із змістовними науковими матеріалами які дають змогу набути нових навичок та поглибити знання. Якісна підготовка з профільних видів експертиз, зокрема: технічній експертизі документів; дактилоскопічній експертизі; почеркознавчій експертизі, стала підґрунтям для нових знань та викликала у студентки неймовірний інтерес до наукових пошуків.
Крім знань теоретичного характеру здобувач ознайомилася з деякими технічними засобами досліджень, наприклад, з роботою відеоспектрального компаратора VSC40; автоматизованою дактилоскопічною ідентифікаційною системою «ДАКТО»; приладом ультрафіолетового освітлення «Спектр»; отримала практичні навики роботи на бінокулярному мікроскопі МБС-10.
Завершуючи практику, Степаненко Ю.Ю. подякувала керівництву НДЕКЦ та працівникам за приділену їй увагу і зібрані інформаційні матеріали.
Л.О. Сидоренко