Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори
На виконання Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18.01.2001 №992, відповідної районної програми, районним управлінням юстиції Черкаського району проводиться робота щодо організації та проведення правоосвітніх та правовиховних заходів з учнівською молоддю із залученням представників правозахисних організацій, правоохоронних органів, інших фахівців у галузі права.
Учні з цікавістю сприйняли інформацію про історію криміналістики та судової експертизи, ознайомилися з видами та можливостями судових експертиз (автотехнічні, інтелектуальної власності, компютерно-технічні, трасологічні, технічна експертиза документів, балістичні, почеркознавчі, наркотичних засобів та ін.). З особливою цікавістю учні розглядали чисельні інформаційні стенди. Змогли безпосередньо ознайомитись та потримати в руках зразки справжньої вогнепальної зброї.
У відділі спеціальних видів експертиз особлива увага учнів була звернута на особливу небезпеку наркотичних засобів.
В ході екскурсії учні не тільки слухали розповіді фахівців експертного центру, а й активно задавали питання на котрі отримували змістовні та розгорнуті відповіді.
Учні з цікавістю сприйняли інформацію про історію криміналістики та судової експертизи, ознайомилися з видами та можливостями судових експертиз (автотехнічні, інтелектуальної власності, компютерно-технічні, трасологічні, технічна експертиза документів, балістичні, почеркознавчі, наркотичних засобів та ін.). З особливою цікавістю учні розглядали чисельні інформаційні стенди. Змогли безпосередньо ознайомитись та потримати в руках зразки справжньої вогнепальної зброї.
У відділі спеціальних видів експертиз особлива увага учнів була звернута на особливу небезпеку наркотичних засобів.
В ході екскурсії учні не тільки слухали розповіді фахівців експертного центру, а й активно задавали питання на котрі отримували змістовні та розгорнуті відповіді.
В плані професійної орієнтації, учнів ознайомили з навчальними закладами де можна отримати професію експерта-криміналіста.
![Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори](/uploads/posts/2014-03/1394201573_1.png)
![Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори](/uploads/posts/2014-03/1394201562_3.png)
![Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори](/uploads/posts/2014-03/1394201572_4.png)
![Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори](/uploads/posts/2014-03/1394201536_5.png)
![Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори Навчальна екскурсія учнів ЗОШ с. Ч.Слобода та с. Хутори](/uploads/posts/2014-03/1394201564_6.png)
2014.03.07