КОДОВІ ТОЧКИ ЯК ЗАСІБ ДІАГНОСТИКИ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЇ КОЛЬОРОВИХ ЕЛЕКТРОФОТОГРАФІЧНИХ АПАРАТІВ

Схвалено координаційно-методичною радою
ДНДЕКЦ МВС України,
протокол від 05.05.2012 № 33

Сидоренко Л.О. Кодові точки як засіб діагностики та ідентифікації кольорових електрофотографічних апаратів : альбом ілюстрацій / Л.О. Сидоренко. – К. : ДНДЕКЦ МВС України, 2013. – 64 с. : іл.

  • Автор: Сидоренко Л.О. – старший науковий співробітник НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області.
  • Рецензенти: Біленчук П.Д. – доцент кафедри криміналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук; Воробей О.В. – доцент кафедри криміналістичних експертиз навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент.
За допомогою численних ілюстрацій в пропонованому виданні наведено результати експериментальних досліджень. Для самостійного опрацювання сформульовано перелік запитань, які виникали у процесі цих досліджень в автора, його колег по роботі та працівників слідчо-оперативних підрозділів. Спроби знайти відповіді на ці запитання дозволять оволодіти теоретичними знаннями та сформувати практичні вміння й навички, необхідні для дослідження прихованих міток. Робота не претендує на повноту і абсолютну точність, хоча і допомагає частково заповнити прогалини в інформаційно-методичному забезпеченні нового підвиду технічної експертизи документів – технічної експертизи кольорових електрофотографічних зображень шляхом використання кодових міток. В альбомі наводиться перелік інформаційних джерел, в яких можна знайти певну інформацію про кодові мітки. Розрахований на експертів з технічного дослідження документів, однак буде корисним і для суддів, працівників слідства, ВДСБЕЗ та інших служб, курсантів і студентів навчальних закладів юридичного профілю.
КОДОВІ ТОЧКИ ЯК ЗАСІБ ДІАГНОСТИКИ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЇ КОЛЬОРОВИХ ЕЛЕКТРОФОТОГРАФІЧНИХ АПАРАТІВ
2013.10.02
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter