НДЕКЦ: Сидоренко Леонід Онисимович

Сидоренко Леонід Онисимович

Головний фахівець відділу організаційно-методичного забезпечення НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області

Народився у 1952 році, в с. Червона Слобода Черкаського району, Черкаської області.
Освіта: вища юридична, в 1980 році закінчив факультет підготовки експертів-криміналістів Волгоградської вищої школи міліції МВС СРСР, здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю "Правознавство" кваліфікація "юрист, експерт-криміналіст". Отримав допуски до проведення семи видів криміналістичних експертиз.
В органах внутрішніх справ з 1975 року, після закінчення ВСШ МВС СРСР, працював тільки в експертній службі підрозділів м. Черкаси. Закінчив службу в березні 1999 року в званні підполковника міліції на посаді заступника начальника НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області. Працював позаштатним експертом в Черкаському відділенні КНДІСЕ, викладав у вищих юридичних закладах м. Черкаси. З 2002 року працює на вільнонайманих посадах в НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області, спеціалізується на проведенні технічної експертизи документів та почеркознавчої експертизи.
Займається науковою діяльністю, приймає активну участь в науково-практичних семінарах, конференціях, публікує статті та наукові роботи.