За круглим столом зібрались правовики

Наука — це поступовий процес розширення області відомого людству, відсування границь невідомого. В основі науки лежить наукове дослідження, метою якого є отримання наукового знання. Для проведення спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, у 2020 році між Черкаським НДЕКЦ МВС та ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля було підписано договір про науково-методичне співробітництво.

За круглим столом зібрались правовики

09 грудня 2021 року на базі навчального закладу кафедрою управління у сфері цивільного захисту був організований круглий стіл на тему: «Проблеми формування правової держави в Україні». Даний форум був присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією. Жвавий інтерес та обговорювання викликала доповідь «Інститут петицій до президента в контексті формування правової та демократичної України» представлена українським політиком та громадським діячем, лідером партії Громадський рух «Рідна країна», професором КНУ імені Тараса Шевченка, доктором політичних наук Миколою ТОМЕНКОМ.

Від нашого Центра у роботі круглого стола взяли участь заступник директора Олександр БУГАЙЧУК та заступник завідувача відділу забезпечення діяльності Віталій СЛОВІНСЬКИЙ.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter