Виявлено автомобіль зі зміненим номером кузова та перезакріпленою ідентифікаційною табличкою

Повна перевірка автомобіля перед купівлею - комплекс заходів, що дозволяє оцінити реальні ризики і переваги перед придбанням автомобіля, бувшого у використанні. По кузову і двигуну можна перевірити авто на обмеження різного характеру, що дозволяють прояснити реальну картину. Якщо Ви цінуєте свій час і гроші, в таких ситуаціях не обійтися без допомоги експерта.

Умовно перевірку автомобіля можна розділити на два етапи: технічну та юридичну. Якщо юридичною займаються працівники ТСЦ, то за технічною перевіркою Ви можете звернутися до експертів Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацює з сервісними центрами МВС в Черкаській області. Тільки звернувшись до кваліфікованих працівників Експертної служби Ви можете гарантувати собі покупку авто без підробленого свідоцтва про реєстрацію, перебитих номерів агрегатів чи інших невідповідностей.

Випадки виявлення незаконного автомобіля, на жаль, трапляються досить часто. Переконуючи Вас про обов’язкову перевірку транспортного засобу при придбанні, перш за все ми маємо на меті Вас убезпечити від можливого розчарування в подальшому та значних матеріальних затрат.

Так, 16.10.2021 до Територіального сервісного центру МВС України № 7141, що в місті Черкаси, з заявою про реєстрацію автомобіля ВАЗ звернувся громадянин К. Під час дослідження автомобіля та його реєстраційних документів судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що номер кузова змінювався. Крім цього, ідентифікаційна табличка з номером кузова та ідентифікатором закріплена до номерної панелі заклепками, відмінними від заводських. Про встановлення вказаних невідповідностей судовим експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію чергового чергової частини Черкаського районного управління ГУНП в Черкаській області та в подальшому автомобіль вилучено на штраф майданчик для подальшої перевірки. Враховуючи практику попередніх схожих випадків такий автомобіль власнику дуже складно повернути.

Виявлено автомобіль зі зміненим номером кузова та перезакріпленою ідентифікаційною табличкою

Маємо надію, що дана інформація вплине на Ваше рішення при придбанні транспортного засобу. Будьте обачними!

Що можна перевірити у сервісних центрах

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського НДЕКЦ. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м.Черкасах, м.Умані, м.Золотоноші, м.Звенигородці і м.Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Ознайомитись з переліком послуг, які надаються РСЦ ГСЦ МВС України в Черкаській області та здійснити запис до електронної черги можливо за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter