Попередження для громадян, які планують придбати транспортний засіб!

Останнім часом усе більше транспортних засобів прибувають в Україну з-за кордону. І, нажаль, статистика виявлення їх з перебитими номерами агрегатів просто вражаюча. Кількість незаконних автомобілів вимірюється не десятками, і навіть не сотнями!

Наприклад, 18.08.2021 в Територіальному сервісному центрі МВС України № 7141, що в місті Черкаси під час дослідження автомобіля, привезеного із-за кордону судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що номерна панель з номером кузова вирізана, а на її місце вварено іншу номерну панель без номеру.

Попередження для громадян, які планують придбати транспортний засіб!

Про встановлення вказаної невідповідності судовим експертом було повідомлено до Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Черкаського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Автомобіль було вилучено на штрафмайданчик для подальшої перевірки. Враховуючи практику попередніх схожих випадків, такий автомобіль власнику складно повернути та тягне за собою ряд негативних наслідків.

Маємо надію, що дана інформація вплине на Ваше рішення при придбанні транспортного засобу, в тому числі і за кордоном. Будьте обачними!

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського НДЕКЦ. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter