Участь у вебінарі для профспілок

Участь у вебінарі для профспілок

Як відомо, карантинні заходи в державі поступово пом’якшуються і невдовзі будуть взагалі скасовані. Співробітники підприємств, установ, організацій повертаються до повсякденної роботи в звичному режимі. Але загроза COVID-19 все ще залишається і важливо вжити всіх необхідних заходів для їхнього захисту.

Які конкретні кроки роблять робочі місця більш безпечними та здоровими? Які міжнародні трудові норми та керівні принципи з безпеки і здоров’я на роботі допоможуть? Як їх можна застосувати? Які права та обов'язки працівників у цьому контексті? Що можуть зробити профспілки?

На ці та багато інших питань спробували дати відповіді учасники вебінару для профспілок «Пандемія COVID-19: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці», який відбувся 18 травня 2020 року.

Організаторами заходу виступив проєкт ЄС – Міжнародна організація праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Участь у вебінарі взяли й працівники Черкаського НДЕКЦ МВС – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Валерій Кожевніков, який є заступником Голови Всеукраїнської професійної спілки Експертної служби МВС України та завідувач сектору документального забезпечення Ірина Ворушило – Голова Черкаської ПО ВПС ЕС МВС України.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter