«Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів
На екскурсію до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України «приплив» десант Черкаського «Клубу юних моряків з флотилією». Цей клуб відвідують представники різних загальноосвітніх шкіл м. Черкаси.
Крім розповідей Сидоренка Л.О. про специфіку діяльності Черкаських експертів, школярі з цікавістю розглядали чисельні стенди по судовій фотографії, холодній зброї, балістиці, фототехніці та інші.
![«Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів «Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів](/uploads/posts/2019-04/12.04.2019_KLUB_MORIAKIV_Z_FLOTILIEU_1.jpg)
Зокрема, інтерес викликав стенд з натурними зразками різноманітних вузлів, в тому числі і тих, які використовуються в морській справі і вивчення яких входить до підготовки юних моряків.
![«Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів «Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів](/uploads/posts/2019-04/12.04.2019_KLUB_MORIAKIV_Z_FLOTILIEU_2.jpg)
Традиційно, велику зацікавленість у школярів викликала розповідь судового експерта-баліста Крикуненка О.Ю. про історію та класифікацію зброї, демонстрація різноманітних зразків.
![«Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів «Клуб юних моряків з флотилією» в гостях у черкаських експертів](/uploads/posts/2019-04/12.04.2019_KLUB_MORIAKIV_Z_FLOTILIEU_3.jpg)
Під час екскурсії особливо було наголошено на правилах поводження зі зброєю та вибухонебезпечними предметами, вказано на порядок дій при виявленні підозрілих предметів.
Із захопленням школярі сприйняли цікаві приклади з експертної практики, підкріплені чисельними ілюстраціями.
Школярам повідомлено про види експертиз, які проводяться в Черкаському НДЕКЦ, які навчальні заклади готують експертів, які умови вступу до них.
Цікава екскурсія стане в нагоді школярам не тільки у виборі подальшої професії, а і збагатить цікавими знаннями.
Від керівників клубу та юних моряків працівники центру отримали слова вдячності за цікаву зустріч.