Виявлено автомобіль зі зміненим номером двигуна

04.01.2019 до Територіального сервісного центра МВС України № 7142, що в місті Умань, з заявою про перереєстрацію автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT», звернувся 52-річний житель м. Маньківка, Черкаської області, який придбав автомобіль по дорученню, та знехтував перевіркою автомобіля шляхом його дослідження у експертів Черкаського НДЕКЦ перед купівлею.

При огляді вказаного автомобіля судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено невідповідність способу нанесення номера двигуна.

Подальшим оглядом було попередньо встановлено, що первинний номер двигуна знищено механічним способом та на його місце нанесено номер двигуна не заводським способом.

Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Виявлено автомобіль зі зміненим номером двигуна

Завдяки професіоналізму експертів вдалося виявити правопорушення та запобігти легалізації незаконного автомобіля затримавши транспортний засіб, що не має законних підстав для експлуатації та перереєстрації.

Якщо Ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які здебільшого знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

• Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

• Встановлення об’єму двигуна

• Встановлення року виготовлення ТЗ

• Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу

• Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у Черкасах, Умані, Золотоноші, Звенигородці і Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter