Спортивне життя колективу Черкаського НДЕКЦ

Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток. Здоровий спосіб життя – це раціонально організований, активний, трудовий, загартовуючий та в той же час захищаючий від впливу навколишнього середовища спосіб життя, який дозволяє до глибокої старості зберігати моральне, психічне й фізичне здоров’я людини. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я. В нашому Центрі ці питання є пріоритетними.

Колектив науково-дослідного експертно-криміналістичного центру живе за принципом: «У здоровому тілі - здоровий дух». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку. Тому більшість співробітників у вільний від роботи час із задоволенням відвідують спортивні секції, майданчики, стадіони, басейни та тренажерні зали. Є також своя футбольна команда, яка постійно бере участь у змаганнях на першість серед команд поліцейських області.

Спортивне життя колективу Черкаського НДЕКЦ

Так, нещодавно, з 21 по 23 травня 2018 року команда Черкаського НДЕКЦ а за підтримки Черкаської первинної профспілки працівників Експертної служби МВС взяла участь у першому чемпіонаті Експертної служби МВС з мініфутболу. І хоча команда не завоювала призового місця, однак хлопці показали бажання до гри, певний рівень підготовки та наполегливість. Всі учасники турніру продемонстрували взаємоповагу один до одного та відверто раділи за переможців та призерів.

Спортивне життя колективу Черкаського НДЕКЦ

Про великі досягнення спортсменів Центру свідчить велика кількість спортивних нагород з різних видів спорту: бігу, стрільби, рукопашного бою, волейболу, баскетболу, футболу та інші.

Спортивне життя колективу Черкаського НДЕКЦ

Але підрозділ пишається не тільки заслугами наших співробітників. Високих вершин у спорті досягає молоде покоління - наші діти.

Не можуть не тішити спортивні здобутки Віталія Халявки. Хлопець прийняв участь у змаганнях чемпіонату Європи з таеквонд-до ІТФ, які проходили в естонському місті Таллін з 26 по 29 квітня 2018 року.

Спортивне життя колективу Черкаського НДЕКЦ

Чемпіонат зібрав 1200 делегатів з 33 країн світу. У цьому році встановлено рекорд змагань по кількості учасників. Віталій гідно відстояв честь нашої країни, та за підсумками змагань посів І місце і став чемпіоном Європи з таеквонд-до у своїй ваговій категорії.

Спортивне життя колективу Черкаського НДЕКЦ

Тому нам є чим пишатися, ми сподіваємося, що зростає гідна зміна, яка варта високих результатів та досягнень не тільки у спорті. Без фізичного удосконалення важко сьогодні бути здоровим, працездатним, неможливо наповнити життя радістю творчої праці.

2018.06.04
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter