Черкаські експерти завітали до школярів
Травень для школярів навіює думки про закінчення навчального року, хоча заняття ще в розпалі.
Нещодавно на запрошення керівництва КЗ «Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради», до учнів завітав завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Валерій Кожевніков для того, щоб ознайомити учнів із специфікою роботи Центру, проведенням різноманітних досліджень слідів та речових доказів.
![Черкаські експерти завітали до школярів Черкаські експерти завітали до школярів](/uploads/posts/2024-05/photo_2024-05-15_3.jpg)
Під час заняття діти могли отримати інформацію про те як різні за фахом експерти Центру досліджують ті чи інші предмети, які є слідами злочинців, знаряддями скоєння злочинів чи предметами, залишеними злочинцями на місці події під час скоєння правопорушень.
Вихованці закладу мали змогу з перших вуст почути про дослідження зброї, наркотичних засобів та ДНК-експертизу, яке новітнє обладнання використовують експерти Центру для проведення тих чи інших експертиз.
![Черкаські експерти завітали до школярів Черкаські експерти завітали до школярів](/uploads/posts/2024-05/photo_2024-05-15_2.jpg)
Діти з цікавістю роздивлялись як наживо виявляються на об’єктах сліди рук та як відбираються відбитки пальців рук. Особливо сподобалось учням самостійно спробувати себе в ролі криміналіста, а саме - виявляти дактилоскопічним порошком за допомогою магнітного пензля на заготовлених аркушах свої ж сліди рук, які по завершенню заняття залишали собі на згадку.
![Черкаські експерти завітали до школярів Черкаські експерти завітали до школярів](/uploads/posts/2024-05/photo_2024-05-15_1.jpg)