До черкаських експертів завітали гості
Вчора до Черкаського НДЕКЦ МВС завітали школярі 10-го класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею.
Під час зустрічі школярам розповіли історію становлення Центра, про новітні напрями експертних досліджень у різних сферах, продемонстрували як правильно проводити криміналістичну фотозйомку, здійснювати огляд місць вчинення злочинів, ознайомили з проведенням судових експертиз з дослідження матеріалів речовин та виробів, документів. У лабораторії Центру школярам продемонстрували етапи проведення біологічних досліджень, виконання імунологічної експертизи, встановлення морфологічних структур волосся з використанням мікроскопу, ознайомили з проведенням молекулярно-генетичних досліджень.
Вагомий інтерес та зацікавленість викликала у гостей доповідь по проведенню судової експертизи зброї, під час якої їх познайомили з зразками озброєння та дозволили потримати у руках. По закінченню заняття студентів ознайомили з правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Гості висловили вдячність представникам Черкаського НДЕКЦ МВС за цікаву та інформативну зустріч.
![До черкаських експертів завітали гості До черкаських експертів завітали гості](/uploads/posts/2024-02/2024.02.15_0001.jpg)
![До черкаських експертів завітали гості До черкаських експертів завітали гості](/uploads/posts/2024-02/2024.02.15_0002.jpg)
![До черкаських експертів завітали гості До черкаських експертів завітали гості](/uploads/posts/2024-02/2024.02.15_0003.jpg)
![До черкаських експертів завітали гості До черкаських експертів завітали гості](/uploads/posts/2024-02/2024.02.15_0004.jpg)
![До черкаських експертів завітали гості До черкаських експертів завітали гості](/uploads/posts/2024-02/2024.02.15_0006.jpg)
![До черкаських експертів завітали гості До черкаських експертів завітали гості](/uploads/posts/2024-02/2024.02.15_0005.jpg)