Ознайомча лекція в ЧДТУ

08 листопада 2023 року, в рамках договору про співпрацю між Черкаським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України та Черкаським державним технологічним університетом, заступник завідувача відділу комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Роман Пташкін завітав до кафедри робототехнічних і телекомунікаційних систем та кібербезпеки з ознайомчою лекцією.

В рамках лекції працівник центру познайомив студентів та викладачів з діяльністю Експертної служби МВС. Коротким екскурсом в минуле експерт розповів про історію становлення служби, її еволюцію як в технічному так й в структурному напрямках. Окремо висвітлено інформацію про основні напрямки діяльності, цілі, завдання та види досліджень, що проводяться в Експертній службі МВС.

Враховуючи освітній напрямок студентів, особливої уваги було приділено напрямку комп'ютерно-технічних досліджень – детально висвітлено перелік вирішуваних питань та досліджуваних об’єктів, особливостей досліджень різних видів обладнання.

Така зустріч не тільки поглиблює співпрацю між Черкаським НДЕКЦ МВС та навчальним закладом, а й вкотре дає змогу познайомити громадян з діяльністю Експертної служби МВС.

Ознайомча лекція в ЧДТУ
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter