Вкотре вилучено автомобіль із зміненим номером кузова!

Аби не поповнювати ряди потерпілих власників, для уникнення ризику покупки незаконного автомобіля чи іншого транспортного засобу, Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС, тому що незважаючи на такий важкий час для нашої країни, знаходяться шахраї, які продовжують наживатися на довірливих та неуважних громадянах. Нажаль, судові експерти сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС продовжують виявляти автомобілі із зміненими номерами агрегатів та підробними реєстраційними документами.

Нещодавно такий випадок стався в територіальному сервісному центрі МВС № 7141, що в місті Черкаси. До судових експертів із заявою про комплексне дослідження автомобіля BMW X5, звернувся гр. П. Під час дослідження даного автомобіля судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС, було встановлено, що номер кузова перебитий. Про встановлення вказаних невідповідностей було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Вкотре вилучено автомобіль із зміненим номером кузова!

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
  • Встановлення об’єму двигуна;
  • Встановлення року виготовлення ТЗ;
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ;
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).
Вкотре вилучено автомобіль із зміненим номером кузова!

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсунь-Шевченківському. Графік роботи: згідно графіку роботи ТСЦ МВС.

Більш детальна інформація на сайті Головного сервісного центру МВС України за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter