Двигун зі знищеним номером!

Просимо Вас не упускати із уваги і перевірку двигунів, оскільки, нажаль, випадки пошкодження чи відсутності їх номеру, трапляються достатньо часто. Двигун є номерним агрегатом, важливою та вартісною складовою будь-якого автомобіля і за українським законодавством його номер вноситься до бази даних автоматизованої інформаційно-пошукової системи ГСЦ МВС. Окрім того, при заміні на автомобілі наявного двигуна на двигун іншого типу потрібен дозвіл компетентної установи про можливість такого виду переобладнання.

У процесі проведення дослідження експерт повністю перевірить автомобіль щодо всіх можливих варіантів кримінальної зміни ідентифікаційних номерів, після чого на спеціальному бланку видасть висновок експертного дослідження, скріплений печаткою та власним підписом, за відповідність і законність якого він несе персональну відповідальність.

В ході комплексного дослідження автотранспортних засобів експерти Черкаського НДЕКЦ МВС виявили значну кількість автомобілів зі зміненими (перебитими) чи знищеними номерами агрегатів, в тому числі і двигуна.

Двигун зі знищеним номером!

Так, наприклад, 02.07.2022 до Територіального сервісного центру МВС №7141, що в місті Черкаси звернувся громадянин С. з метою реєстрації автомобіля Skoda Octavia. В ході перевірки зазначеного автомобіля було встановлено, що номер його двигуна знищено механічним способом.Про даний факт було повідомлено працівників поліції, які в подальшому вилучили автомобіль та помістили на штрафмайданчик.

Пам’ятайте, що тільки звернувшись до кваліфікованих експертів, які розташовані в сервісних центрах Ви можете себе убезпечити від покупки транспортного засобу з кримінальним минулим, а також те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, потрібно вести себе помірковано і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Крім цього, звернувшись до експертів Ви отримаєте відповіді ще на такі питання, що мають значення при купівлі автомобіля, а саме:

  • чи не змінювалися ідентифікаційні номери агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
  • який об’єм двигуна;
  • яка фактична дата виготовлення автомобіля і чи дійсно він не омолоджений із метою підвищення його комерційної привабливості при продажу;
  • встановлення ринкової вартості транспортного засобу;
  • встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м.Черкасах, м.Умані, м.Золотоноші, м.Звенигородці і м.Корсуні-Шевченківському.

Графік роботи: з вівторка до суботи – з 09.00 до 17.30, понеділок – з 09.00 до 16.15. Неділя – вихідний.

Більш детальна інформація на сайті Головного сервісного центру МВС України за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter