«Липові» документи на авто

Минулого місяця ми повідомляли про виявлений автомобіль із підробленим свідоцтвом про його реєстрацію. І знову змушені наголошувати на цьому питанні, оскільки воно, на жаль, залишається актуальним.

Так, 10.02.2022 в Територіальному сервісному центрі МВС № 7144, що в місті Корсунь Шевченківський Черкаської області в ході перевірки автомобіля «Opel Zefira» і документів, що його супроводжують, судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, не відповідає бланку, який знаходиться в офіційному обігу. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

«Липові» документи на авто

Вкотре просимо Вас прискіпливіше відноситись до придбання та перевірки транспортного засобу і супроводжуючих його документів та нагадуємо, що у разі звернення до експертів Ви отримаєте відповіді на основні питання, що мають значення при купівлі ТЗ, а саме:

  • чи не змінювалися ідентифікаційні номери агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
  • який об’єм двигуна;
  • яка фактична дата виготовлення автомобіля і чи дійсно він не омолоджений із метою підвищення його комерційної привабливості при продажу;
  • встановлення ринкової вартості транспортного засобу;
  • встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Пам’ятайте, що тільки звернувшись до кваліфікованих експертів, які розташовані в сервісних центрах Ви можете себе убезпечити від покупки транспортного засобу з кримінальним минулим, а також те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, потрібно вести себе помірковано і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Більш детальна інформація на сайті Головного сервісного центру МВС України за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter