Виявлено підробне свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів

Повна перевірка автомобіля перед купівлею - комплекс заходів, що дозволяє оцінити реальні ризики і переваги перед придбанням автомобіля, бувшого у використанні.

Умовно перевірку автомобіля можна розділити на два етапи: технічну та юридичну. Якщо юридичною займаються працівники ТСЦ, то за технічною перевіркою Ви можете звернутися до експертів Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацює з сервісними центрами МВС в Черкаській області. Тільки звернувшись до кваліфікованих працівників Експертної служби Ви можете гарантувати собі покупку авто без підробленого свідоцтва про реєстрацію, перебитих номерів агрегатів чи інших невідповідностей.

Випадки виявлення підроблення номерів агрегатів транспортних засобів та підробних свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, нажаль, трапляються досить часто. Переконуючи Вас про обов’язкову комплексну перевірку транспортного засобу при придбанні, перш за все ми маємо на меті Вас убезпечити від можливого розчарування в подальшому та значних матеріальних затрат.

Так, 21.01.2022 до Територіального сервісного центру МВС України № 7143, що в місті Звенигородка, з заявою про реєстрацію автомобіля, звернувся громадянин В. Під час дослідження автомобіля та його реєстраційних документів судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що бланк документа про реєстрацію транспортного засобу іншої держави, не відповідає бланку, який знаходиться в офіційному обігу. Про встановлення вказаних невідповідностей судовим експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та, відповідно, повідомлено про подію чергового чергової частини Звенигородського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Виявлено підробне свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів

Маємо надію, що дана інформація вплине на Ваше рішення при придбанні транспортного засобу. Будьте обачними!

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м.Черкасах, м.Умані, м.Золотоноші, м.Звенигородці і м.Корсунь-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Більш детальна інформація на сайті Головного сервісного центру МВС України за посиланням

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter