Проведення круглого столу із слідчими Канівщини

Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС продовжують діяльність із проведення круглих столів з працівниками слідчих підрозділів ГУНП в Черкаській області.

Так 19.10.2021 року до слідчих відділу поліції №1 (м. Канів) Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області завітали завідувач сектору №2 відділу судової експертизи Черкаського НДЕКЦ МВС Олександр Бабенко.

Під час зустрічі було проведено обговорення проблемних питань призначення та особливостей проведення деяких видів криміналістичних та спеціальних видів експертиз.

Проведення круглого столу із слідчими Канівщини

Олександр Бабенко звернув увагу на важливість недопущення помилок, які допускаються працівниками на місці події під час виявлення, фіксації та вилучення слідової інформації, оскільки в подальшому неякісно вилучена чи зафіксована слідова інформація направляється до експертних підрозділів для проведення експертиз.

Окремо було наголошено на правильності формулювання питань при призначенні дактилоскопічних та трасологічних експертиз, важливості зазначення в постановах про призначення експертиз інформації про надання дозволу чи заборони на пошкодження, знищення, зміну стану чи властивостей об’єктів дослідження, а також правильний вибір упакування об’єктів дослідження, з метою уникнення пошкоджень при транспортуванні тощо.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter