Чергове виявлення неналежних реєстраційних документів на автомобіль з закордону

13.10.2021 в Територіальному сервісному центрі МВС № 7141, що в місті Черкаси в ході перевірки автомобіля «OPEL VECTRA » і документів, що його супроводжують судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС, було встановлено, що бланк документа про реєстрацію транспортного засобу іншої держави, не відповідає бланку, який знаходиться в офіційному обігу.

Чергове виявлення неналежних реєстраційних документів  на автомобіль з закордону

Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи Черкаського районного управління ГУНП в Черкаській області, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Вкотре просимо Вас прискіпливіше відноситись до придбання та перевірки транспортного засобу і супроводжуючих його документів, в тому числі і автомобілів привезених із-за кордону.

При зверненні до експертів Ви отримаєте відповіді на основні питання, що мають значення при купівлі ТЗ, а саме:

  • чи не змінювалися ідентифікаційні номери агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
  • який об’єм двигуна;
  • яка фактична дата виготовлення автомобіля і чи дійсно він не омолоджений із метою підвищення його комерційної привабливості при продажу;
  • встановлення ринкової вартості транспортного засобу;
  • встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсунь-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Ознайомитись з переліком послуг, які надаються РСЦ ГСЦ МВС України в Черкаській області та здійснити запис до електронної черги можливо за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter