Участь в проведенні з’їзду всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС

У Черкаському НДЕКЦ МВС з метою соціально-економічного захисту працівників, залучення та збереження кваліфікованого кадрового потенціалу, вже більше 10 років функціонує первинна профспілкова організація, яка в 2019 році одна з перших стала первинною ланкою Всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС України.

Участь в проведенні з’їзду всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС

У період часу з 30 вересня по 01 жовтня цього року в м. Києві у приміщенні Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України пройшов перший з’їзд Всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС України.

В проведенні з’їзду взяли участь керівники та представники первинних профспілкових організацій ВПС ЕС МВС з вісімнадцяти обласних експертних підрозділів. Черкащину на з’їзді представляли Голова первинної профспілки ВПС ЕС Ірина Ворушило - завідувач ВДЗ Черкаського НДЕКЦ МВС та заступник Голови Всеукраїнської профспілки Валерій Кожевніков – завідувач ВКВД Черкаського НДЕКЦ МВС.

Вказане зібрання було довгоочікуване, оскільки в минулому році проведення карантинних заходів в країні не дозволило зібратись наживо для вирішення ряду організаційних питань.

Зі вступним словом виступив Голова Всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС Павло Онофрійчук, який коротко доповів інформацію про діяльність організації з дня її створення.

Впродовж двох днів було розглянуто ряд важливих питань, які відповідно до Статуту входять до компетенції з’їзду та Центрального комітету. Насамперед було проведено переобрання персонального складу Центрального комітету Профспілки та Ревізійної комісії у зв’язку із деякими кадровими змінами в обласних НДЕКЦ та ДНДЕКЦ МВС.

Також проводилось обговорення та затвердження Положення про ревізійну комісію ВПС ЕС МВС, проєкту Типових правил внутрішнього трудового розпорядку у підрозділах Експертної служби МВС, запровадження та ведення фінансової та статистичної звітності, проведено навчання з ведення документообігу в первинних профспілках.

Участь в проведенні з’їзду всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС

Впродовж проведення з’їзду учасники обговорювали поточні питання та ділились своїми напрацюваннями з проведення ряду заходів, направлених на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників Експертної служби МВС України, проведення спільних спортивних та культурно-масових заходів тощо.

Участь в проведенні з’їзду всеукраїнської профспілки Експертної служби МВС
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter