Співпраця дає свої плоди

З метою удосконалення спеціальних знань та навичок співробітниками патрульної поліції Черкаської області, які застосовуються при проведені перевірки транспортних засобів та документів, що їх супроводжують, а також для уникнення випадків вилучення транспортних засобів, де під час подальшої перевірки встановлюється факт відсутності фальсифікації ідентифікаційних номерів та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, фахівці Черкаського НДЕКЦ МВС за напрямком криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують проводять інформативні зустрічі та круглі столи з останніми, де діляться своїми знаннями та досвідом.

Як свідчить практика, такі зустрічі дають свої плоди. Так, 12.08.2021 працівниками патрульної поліції Черкаської області до центру експертного дослідження та огляду транспортних засобів при територіальному сервісному центрі МВС 7141 було доставлено автомобіль Opel Vectra із підозрою на підроблений номер кузова. Даний транспортний засіб було оглянуто судовим експертом Черкаського НДЕКЦ МВС, який підтвердив факт зміни ідентифікаційного номера кузова, про що було повідомлено чергову частину Черкаського РУП та даний автомобіль передано слідчо-оперативній групі для проведення подальшої перевірки.

Співпраця дає свої плоди

Таким чином, завдяки плідній співпраці працівників патрульної поліції та Черкаського НДЕКЦ МВС було виявлено черговий незаконний автомобіль.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter