Спільна нарада за участю працівників Черкаського НДЕКЦ МВС

15 червня 2021 року в приміщенні Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулася спільна нарада представників органів досудового розслідування м.Черкаси, у якій прийняли участь працівники Черкаського НДЕКЦ.

Під час заходу обговорювалися особливості призначення та проведення будівельно-технічних експертиз у кримінальних провадженнях по об'єктах будівництва, а саме визначення виду спеціальних знань, які потрібно застосувати, предмету та об'єкта експертизи, формулювання питань, які будуть поставлені на вирішення експерта, забезпечення проведення експертизи необхідними вихідними даними в достатньому для цього обсязі.

Спільна нарада  за участю працівників Черкаського НДЕКЦ МВС

Участь у спільній нараді зі сторони Черкаського НДЕКЦ МВС прийняли завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Черкаського НДЕКЦ МВС Таран В. І. та старший судовий експерт цього сектору та відділу Запорожець О. А.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter