Участь у VII Всеукраїнській наукової конференції «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва»

23 квітня 2021 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулась VII Всеукраїнська наукова конференція «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва».

Мета проведення заходу - визначити умови та застосування сучасних інноваційних технологій у розвитку мистецтва та взаємозв'язку викладача і студента в особистісно-професійному зростанні.

У рамках співпраці з вищим навчальним закладом у конференції прийняв участь завідувач відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, експерт-мистецтвознавець Ігор Солодовніков, який підготував актуальні та змістовні тези виступу на тему: «Традиційні та новітні техніки олійного живопису, їх різновиди та основні ознаки».

Участь у VII Всеукраїнській наукової конференції «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва»

Експерт-мистецтвознавець, враховуючи власний досвід художника класифікував техніки живопису, встановив їх різновиди та за допомогою аналізу виділив основні ознаки.

У збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва» увійшли доповіді учасників конференції, висвітлено актуальні питання дослідження пливу сучасних тенденцій мистецтва на реалізацію митця як особистості, проблеми в образотворчому мистецтві та дизайні, визначення ролі традицій у розвитку образотворчого мистецтва та дизайну, сучасний художній процес та соціокультурні пріоритети сьогодення, психолого-педагогічні засади ефективної організації навчальної та наукової діяльності студента у вищому навчальному закладі.

Участь у VII Всеукраїнській наукової конференції «Традиції та новітні технології у розвитку сучасного мистецтва»

Спілкування дало можливість поділитися своїми науковими відкриттями, ознайомитись із невідомим, зосередити увагу на основних завданнях, а головне залучити студентську молодь – майбутніх науковців та митців.

Цікаві доповіді та яскраві приклади мистецьких робіт не залишили байдужими учасників заходу, адже конференція набуває нових масштабів та об’єднує науковців-мистецтвознавців, художників, викладачів і творчих людей, спонукає їх до нових звершень та творчих здобутків.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter