Виявлено автомобіль зі зміненим номером кузова

Нажаль, в теперішній час трапляється досить багато недобросовісних продавців транспортних засобів, які мають на меті заробити за рахунок довірливих громадян. Непоодинокими випадками є продаж-купівля автомобілів з перебитими номерами кузова, шасі чи підробленими свідоцтвами про реєстрацію. Крім того, має місце купівля авто, що знаходиться в розшуку, продажу авто методом створення автомобіля-двійника.

Лише кілька днів тому ми розповідали, як під час перереєстрації причіпа в сервісному центрі МВС 7141, що в місті Черкаси, судові експерти Черкаського НДЕКЦ МВС, виявили змінений номер рами. І от ми знову вимушені повернутися до цієї теми.

Так, 08.04.2020 в м. Умань під час дослідження автомобіля ВАЗ 21154 судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС, було встановлено, що номер його кузова є зміненим, шляхом вварювання номерної деталі з номером кузова іншого автомобіля.

Виявлено автомобіль зі зміненим номером кузова

Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію чергового чергової частини Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Підводячи підсумки вищевказаного, робимо висновки та одночасно наголошуємо, що для уникнення ризику покупки незаконного автомобіля, Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС із заявою про проведення дослідження для отримання кваліфікованого висновку експерта та власної впевненості у законності автомобіля, який ви плануєте придбати. Не потрібно забувати, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, а його перевірка у сервісному центрі мізерна по зрівнянню до тих, затрат, які ви можете понести в подальшому.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського НДЕКЦ. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter