При черговому дослідженні виявлено причіп із зміненим номером шасі та неналежними реєстраційними документами

Найкраще рішення перед купівлею будь-якого транспортного засобу – Ваше звернення до експертів Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацюють з сервісними центрами МВС в Черкаській області, про дослідження вподобаного Вами об’єкту. У разі звернення до експертів Ви отримаєте відповіді на основні питання, що мають значення при купівлі ТЗ, а саме:

  • чи не змінювалися ідентифікаційні номери агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
  • який об’єм двигуна;
  • яка фактична дата виготовлення автомобіля і чи дійсно він не омолоджений із метою підвищення його комерційної привабливості при продажу;
  • встановлення ринкової вартості транспортного засобу;
  • встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

У процесі проведення дослідження експерт повністю перевірить транспортний засіб щодо всіх можливих варіантів кримінальної зміни ідентифікаційних номерів, обов’язково перевірить реєстраційні документи, після чого на спеціальному бланку видасть висновок експертного дослідження, скріплений печаткою та власним підписом, за відповідність і законність якого він несе персональну відповідальність.

В ході комплексного дослідження автотранспортних засобів експерти Черкаського НДЕКЦ МВС виявили сотні зі зміненими (перебитими) чи знищеними номерами агрегатів.

Один із таких останніх випадків стався 08.04.2021 в Територіальному сервісному центрі МВС № 7141, що в місті Черкаси. Так, до вказаного ТСЦ звернувся громадянин Р. з метою перевірки причіпа ПГ-02 і документів, що його супроводжують. Під час огляду вказаного автомобіля судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС, було встановлено, що первинний номер шасі причіпа знищений механічним способом, не в штатному місці ручним ударним способом нанесено інший номер. Крім цього, в ході перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу було встановлено, що вихідні дані бланка нанесені не способом виробника таких бланків. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний причіп та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Пам’ятайте, що тільки звернувшись до кваліфікованих експертів, які розташовані в сервісних центрах Ви можете себе убезпечити від покупки транспортного засобу з кримінальним минулим, а також те, що така покупка вимагає чималих фінансових витрат, потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням бажаного.

При черговому дослідженні виявлено причіп із зміненим номером шасі та неналежними реєстраційними документами

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter