Підготовка експертів-вибухотехніків до акредитації

Згідно до запланованих заходів з розширення сфери акредитації за напрямком «Дослідження вибухових пристроїв, слідів та обставин вибуху», відповідно до вимог ДСТУ ІSO/ІЕС 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», в Черкаському НДЕКЦ МВС працівниками відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень проводиться щоденна плідна робота щодо приведення до відповідності випробувальної вибухотехнічної лабораторії умовам акредитації.

У відповідності до вимог п. 7 «Інструкції про поводження з вибуховими матеріалами в органах і підрозділах Національної поліції України та підрозділах Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України», яка затверджена наказом МВС України від 19.08.2019 №691 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 04.10.2019 за №1081/34052, при проведенні вибухотехнічних експертиз та досліджень є необхідність в наявності у судових експертів-вибухотехніків вмінь та навичок з надання домедичної допомоги.

Так, 22-23.02.2021 експерти-вибухотехніки Черкаського НДЕКЦ МВС на базі ТОВ «Черкасиавтотранссервіс» м. Черкаси пройшли інформаційно-тематичний семінар з надання домедичної допомоги за навчальною програмою І рівня та отримали посвідчення про підготовку з надання домедичної допомоги.

Підготовка експертів-вибухотехніків до акредитації
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter