Автомобіль зі зміненим номером кузова вкотре виявлено під час перереєстрації ТЗ працівниками Черкаського НДЕКЦ МВС

Попереджаємо, що під час придбання чи продажу транспортного засобу можливо натрапити на шахраїв та аферистів, які можуть продати автомобіль з фальсифікованим номером кузова чи двигуна, підробленим свідоцтвом про реєстрацію, внаслідок чого покупець ризикує втратити власні кошти та придбаний транспортний засіб.

Найефективнішим методом убезпечити себе від таких ризиків під час купівлі автомобіля є експертне дослідження, яке проводять працівники Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацює з сервісними центрами МВС в Черкаській області.

Тільки звернувшись до кваліфікованих працівників Експертної служби Ви можете гарантувати собі придбання авто без підробленого свідоцтва про реєстрацію, перебитих номерів агрегатів чи інших невідповідностей, та після подачі заяви, перевірити, чи автомобіль не перебуває в розшуку.

Так, 31.07.2020 до Територіального сервісного центру МВС України № 7143, що в місті Звенигородка, з заявою про реєстрацію автомобіля «ВАЗ 2109» звернувся громадянин Р. Під час дослідження вказаного автомобіля судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що номер кузова змінений шляхом вварювання номерної панелі з іншим номером та номер кузова – кріплення типової дублюючої таблички не відповідає заводському, тобто досліджуваний автомобіль є незаконним.

Про встановлення вказаних невідповідностей судовим експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію чергового чергової частини Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Для уникнення ризику покупки незаконного автомобіля, Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області  працюють фахівці  Черкаського НДЕКЦ. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).
Автомобіль зі зміненим номером кузова вкотре виявлено під час перереєстрації ТЗ працівниками Черкаського НДЕКЦ МВС
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter