При черговому дослідженні виявлено автомобіль з підробним номером кузова

Шалений ритм сучасного життя потребує наявності автомобіля як засобу пересування. Нажаль, далеко не кожен потенційний покупець може собі дозволити придбати автомобіль з автосалону, убезпечуючи себе таким чином від будь-яких форс-мажорів. В такому разі в нагоді стає вторинний ринок автомобілів. І коли одні покупці принципово бажають офіційно оформити покупку, то інші й тут економлять на зайвих, на їх думку, витратах, розраховуючи на порядність продавця. Саме такі й потрапляють на гачок шахраїв, спокусившись низькою ціною. А «підводних каменів» може бути безліч – від банальних арештів (застав) майна чи несплачених кредитів до перебування в розшуку як викрадених чи ввезених на територію України з порушеннями митних правил (відповідно із зміненими ідентифікаційними номерами чи реєстраційними документами).

Єдиним розумним рішенням в питанні придбання потриманого автомобіля є його перереєстрація з обов’язковим дослідженням фахівцем Експертної служби МВС до проведення фінансових розрахунків з продавцем. Якщо ж продавець з різних причин настійливо відмовляє Вас від огляду автомобіля експертом та його перереєстрації, відмовтеся від такого авто, якою б привабливою не була ціна.

Лише за травень – червень 2020 експертами Черкаського НДЕКЦ МВС виявлено 10 автомобілів із перебитими ідентифікаційними номерами і, зрозуміло, що їх власники понесуть значні матеріальні витрати. Такі автомобілі в обов’язковому порядку вилучаються правоохоронними органами та їх подальша доля туманна. А скільки їх ще експлуатується, а відповідно і продається.

Останній із таких випадків стався 10.06.2020 - до Територіального сервісного центру МВС України № 7142, що в місті Умань, Черкаської області, з заявою про реєстрацію автомобіля Opel Vectra звернувся громадянин Р. Під час дослідження вказаного автомобіля судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що номер кузова не відповідає стандарту заводу – виробника, ідентифікаційна табличка підроблена.

При черговому дослідженні виявлено автомобіль з підробним номером кузова

Звичайно, вирішувати саме Вам, однак ми рекомендуємо для убезпечення свого матеріального стану звертатися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться при територіальних сервісних центрах МВС із заявою про проведення дослідження для отримання кваліфікованого висновку експерта та власної впевненості у законності автомобіля, який ви плануєте придбати.

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсунь-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter