Стосовно змін в роботі підрозділів Черкаського НДЕКЦ МВС, розташованих при територіальних сервісних центрах Черкаської області

Стосовно змін в роботі підрозділів Черкаського НДЕКЦ МВС, розташованих при територіальних сервісних центрах Черкаської області

Шановні громадяни! Нагадуємо, що рішенням Кабінету Міністрів України продовжено карантин до 22 травня, але буде скасована частина обмежувальних заходів. Пом’якшення умов карантину стосується і територіальних сервісних центрів, які вже 12.05.2020 відновлять свою роботу та почнуть надавати певний перелік адміністративних послуг. Однак, початок роботи ТСЦ буде впроваджуватися на умовах адаптивного карантину, що передбачає дотримання певних умов, а саме: послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри, використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою знаходження у приміщеннях сервісних центрів МВС.

Стосовно змін в роботі підрозділів Черкаського НДЕКЦ МВС, розташованих при територіальних сервісних центрах Черкаської області

Крім того, нагадуємо, що при здійсненні купівлі-продажу автомобіля рекомендована його повна перевірка - комплекс заходів, що дозволяє оцінити реальні ризики і переваги перед придбанням автомобіля, бувшого у використанні, яку Ви можете провести у Центрі дослідження та огляду транспортних засобів при ТСЦ, що здійснює свою роботу згідно розкладу. Експерти Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацює з сервісними центрами МВС в Черкаській області, проводять перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • встановлення об’єму двигуна
  • встановлення року виготовлення ТЗ
  • встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ) та інші, перелік, яких Ви зможете знайти на офіційному сайті Черкаського НДЕКЦ МВС. Тільки звернувшись до кваліфікованих працівників Експертної служби Ви можете гарантувати собі покупку авто без підробленого свідоцтва про реєстрацію, перебитих номерів агрегатів чи інших невідповідностей.

Стосовно проведення перевірки транспортного засобу з наданням висновку експертного дослідження Ви можете звернутися за такими адресами:

  • м. Черкаси, вул. Лесі Українки, 21, (ТСЦ МВС 7141)
  • м. Умань, вул. Бандери Степана, 12, (ТСЦ МВС 7142)
  • м. Звенигородка, вул. Богдана Хмельницького, 15/1, (ТСЦ 7143)
  • м. Корсунь-Шевченківський, вул. В. Сергієнка, 4а (ТСЦ МВС 7144)
  • м. Золотоноша, вул. Відродження, 16, (ТСЦ 7145).

Отримати додаткову інформацію можна на офіційних сайтах Головного сервісногого центру, Регіонального сервісного центру та Територіального сервісного центру МВС в Черкаській області.

Будьте дбайливі до свого здоров’я та матеріального благополуччя!

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter