ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ІЗ СЛІДЧИМИ УМАНСЬКОГО РВП

Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС продовжують діяльність із проведення круглих столів з працівниками слідчих підрозділів ГУНП в Черкаській області.

Так 14.02.2020 року до слідчих Уманського районного відділення поліції ГУНП в Черкаській області завітали експерти відділу судової експертизи (м. Умань) Черкаського НДЕКЦ МВС.

На заняттях було розглянуто проблемні питання призначення та особливості проведення деяких видів криміналістичних та спеціальних видів експертиз.

Головний судовий експерт відділу Віталій Андреєв надав слідчим інформацію щодо окремих помилок, які допускаються працівниками слідчих підрозділів при призначенні трасологічних експертиз, а також особливості вирішення зазначеним видом експертиз як ідентифікаційних, так і діагностичних питань.

ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ІЗ СЛІДЧИМИ УМАНСЬКОГО РВП

Завідувач відділу Сергій Ситник наголосив на обов’язковому зазначені в постановах про призначення експертиз інформації про надання дозволу чи заборони на пошкодження, знищення, зміну стану чи властивостей об’єктів дослідження, а також правильний вибір упакування об’єктів дослідження, з метою уникнення пошкоджень при транспортуванні тощо.

Слідчим була надана інформація стосовно особливостей постановки слідів дактилоскопічного та трасологічного походження на відповідні криміналістичні обліки та проведення перевірок за ними.

ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ІЗ СЛІДЧИМИ УМАНСЬКОГО РВП

Під час круглого столу слідчі цікавились у фахівців, як правильно формулювати питань по окремих слідах чи речових доказах, а також особливості призначення та черговість проведення комплексних (криміналістичних та хімічних) експертиз.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter