При черговому дослідженні знову виявлено автомобіль з підробним номером кузова

Серед найпоширеніших проблем, що можуть поставати перед громадянами при купівлі автомобіля (особливо ненового), не тільки приховані продавцем недоліки агрегатів і систем, але й автомобілі із кримінально зміненими ідентифікаційними номерами. Для уникнення проблем з автомобілем Вам необхідно звернутися до експертів Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. У процесі проведення спеціального дослідження експерти повністю перевірять автомобіль щодо всіх можливих варіантів кримінальної зміни ідентифікаційного номера, а також чи не зварений кузов із різних частин деталей, демонтованих із кузовів інших аналогічних автомобілів. В ході комплексного дослідження автотранспортних засобів експерти Черкаського НДЕКЦ МВС виявили сотні автомобілів із кримінальним минулим, зокрема зі зміненими (перебитими) номерами агрегатів.

Один із останніх випадків виявлення підробного номеру кузова стався 07.11.2019 в Територіальному сервісному центрі МВС № 7143, що в місті Звенигородка, Черкаської області. Так, до вказаного ТСЦ із заявою про перереєстрацію автомобіля ВАЗ 21093 звернувся громадянин про проведення експертного дослідження транспортного засобу і документів, що його супроводжують. Під час дослідження вказаного автомобіля судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС, було встановлено, що номерна деталь з первинним номером кузова вирізана та на її місце вварена номерна деталь з іншого автомобіля.

Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Головне наше завдання – надати громадянам посильну допомогу на основі об’єктивних даних спеціального дослідження, розповісти правду про той чи інший транспортний засіб.

При черговому дослідженні знову виявлено автомобіль  з підробним номером кузова

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 17.30, субота – з 09.00 до 16.15. Неділя, понеділок – вихідні.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter