Черкаський НДЕКЦ в числі найкращих

31.09.2019 у ДНДЕКЦ МВС України відбулася нарада керівництва Експертної служби МВС за результатами роботи за 9 місяців 2019 року.

Вступним словом відкрив нараду керівник Експертної служби МВС Броніслав Теплицький, який подякував усім присутнім та зазначив, що плідна праця та високий професіоналізм судових експертів, відданість роботі та принциповість у вирішенні професійних питань завжди є запорукою досягнення справедливості.

Робота розпочалася з приємної ноти, було нагороджено окремих працівників відзнаками МВС України.

Про основні результати роботи підрозділів Експертної служби МВС доповів Сергій Кримчук, перший заступник керівника Експертної служби МВС. Було заслухано співдоповіді завідувачів лабораторій та окремих відділів ДНДЕКЦ, а також звіти керівників територіальних НДЕКЦ. Кожен презентував порівняльний огляд роботи усіх підрозділів Експертної служби МВС, звертаючи увагу як на позитивні результати, так і на ті, що потребують особливої уваги.

Черкаський НДЕКЦ в числі найкращих

Також було відмічено, що за результатами оцінки якості роботи підрозділів Експертної служби МВС України за 9 місяців 2019 року кращими стали колективи Вінницького, Черкаського, Дніпропетровського, Львівського та Полтавського НДЕКЦ.

Черкаський НДЕКЦ МВС під керівництвом директора Василя Аксьонова зайняв друге місце серед територіальних підрозділів України. Високі здобутки досягли працівники підрозділу завдяки наполегливій праці над удосконаленням експертної діяльності, науковій праці, забезпеченню єдиного підходу при проведенні судових експертиз, підвищення якості експертних проваджень, вмінню вирішувати складні завдання, брати участь у слідчих та розшукових діях, упровадженню системи управління якістю у сфері надання послуг та інше.

Відбулося урочисте нагородження кращих підрозділів почесними дипломами. Директор Черкаського НДЕКЦ МВС Василь Аксьонов отримав диплом та подяку від керівництва Експертної служби МВС за високі досягнення у роботі та професіоналізм.

Черкаський НДЕКЦ в числі найкращих

Висока відзнака - це стимул для подальшої більш плідної та продуктивної праці коллективу експертного підрозділу, який дає нову надію на досягнення найвищої сходинки у рейтингу серед найкращих.

Черкаський НДЕКЦ в числі найкращих
2019.11.01
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter