Автомобіль із номером рами нанесеним не виробником вкотре виявлено працівниками Черкаського НДЕКЦ МВС під час перереєстрації ТЗ

Повна перевірка автомобіля перед покупкою - комплекс заходів, що дозволяє оцінити реальні ризики і переваги перед придбанням автомобіля, бувшого у використанні. По кузову і двигуну можна перевірити авто на обмеження різного характеру, що дозволяють прояснити реальну картину. Якщо Ви цінуєте свій час і гроші, в таких ситуаціях не обійтися без допомоги експерта.

Умовно перевірку автомобіля можна розділити на два етапи: технічну та юридичну. Якщо юридичною займаються працівники ТСЦ, то за технічною перевіркою Ви можете звернутися до експертів Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, що співпрацює з сервісними центрами МВС в Черкаській області. Тільки звернувшись до кваліфікованих працівників Експертної служби Ви можете гарантувати собі покупку авто без підробленого свідоцтва про реєстрацію, перебитих номерів агрегатів чи інших невідповідностей.

Випадки виявлення незаконного автомобіля є непоодинокими. Так, 10.10.2019 до Територіального сервісного центру МВС України № 7141, що в місті Черкаси, з заявою про реєстрацію автомобіля ГАЗ Т95-3302 звернувся житель м. Черкаси. Під час дослідження вказаного автомобіля судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС було встановлено, що номер рами автомобіля нанесено не виробником.

Про встановлення вказаних невідповідностей судовим експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію чергового чергової частини Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Для уникнення ризику покупки незаконного автомобіля, Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського НДЕКЦ. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

• Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

• Встановлення об’єму двигуна

• Встановлення року виготовлення ТЗ

• Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ

• Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Автомобіль із номером рами нанесеним не виробником вкотре виявлено працівниками Черкаського НДЕКЦ МВС під час перереєстрації ТЗ
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter