Через підроблений номер кузова власник позбувся автомобіля на «єврономерах»

До Територіального сервісного центру МВС України № 7144, що в місті Корсунь Шевченківський, 16.05.2019 з заявою про первинну реєстрацію автомобіля «VOLKSWAGEN PASSAT» із за кордону, звернувся житель м. Києва, який придбав автомобіль на єврономерах, не перевіривши його перед купівлею, шляхом його дослідження у експертів Черкаського НДЕКЦ МВС України.

Під час дослідження вказаного автомобіля судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено невідповідність способу нанесення номера кузова.

Подальшим дослідження, шляхом застосування спеціальних криміналістичних методів було встановлено, що первинний номер кузова змінено шляхом його перебивання на інший номер. Дублююча ідентифікаційна табличка з номером кузова не відповідає заводській.

Про встановлення даного факту експертом Черкаського НДЕКЦ МВС України було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Корсунь-Шевченківського відділення поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Завдяки професіоналізму експертів вкотре вдалося виявити правопорушення та запобігти легалізації незаконного автомобіля затримавши транспортний засіб, що не має законних підстав для експлуатації та реєстрації.

Якщо Ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які здебільшого знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

• Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

• Встановлення об’єму двигуна

• Встановлення року виготовлення ТЗ

• Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ

• Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м.Черкаси, м.Умані, м.Золотоноші, м.Звенигородці і м.Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Через підроблений номер кузова власник позбувся автомобіля на «єврономерах»
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter