Виявлено автомобіль на «єврономерах» з підробним сертифікатом відповідності КТЗ

До Територіального сервісного центра МВС України № 7142, що в місті Умань, 26.04.2019 з заявою про первинну реєстрацію автомобіля «VOLKSWAGEN GOLF» із за кордону, звернувся житель м. Умань, який придбав автомобіль на єврономерах, та мав намір поставити його на перший облік на території України.

Під час дослідження вказаного автомобіля та супроводжуючих документів судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС України, що закріплені за територіальним сервісним центром, було встановлено невідповідність способу виготовлення сертифікату відповідності КТЗ.

Подальшим дослідженням, шляхом застосування спеціальних криміналістичних засобів було встановлено, що сертифікат відповідності КТЗ відмінний від бланків, які знаходяться в офіційному обігу.

Про встановлення даного факту експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та, відповідно, черговому чергової частини Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний сертифікат відповідності КТЗ для подальшої перевірки.

Якщо Ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які здебільшого знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах  працюють фахівці  Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

• Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

• Встановлення об’єму двигуна

• Встановлення року виготовлення ТЗ

• Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ

• Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у Черкасах, Умані, Золотоноші, Звенигородці і Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Виявлено автомобіль на «єврономерах» з підробним сертифікатом відповідності КТЗ
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter