Відкриття оновленого територіального сервісного центру МВС в м. Умань

21 березня, в місті Умань, було презентовано другий оновлений сервісний центр МВС на Черкащині, що працюватиме за принципом єдиного вікна та відкритого простору.

В сервісному центрі МВС №7142 за адресою: м. Умань, вулиця Бандери Степана, 12 всі бажаючі зможуть отримати послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість, тощо. Оновлений сервісний центр обладнано електронною чергою, інформаційним боксом, планшетом якості обслуговування громадян за допомогою якого відвідувачі зможуть залишити відгук про роботу адміністраторів.

В даному сервісному центрі будуть працювати два фахівці Черкаського НДЕКЦ МВС. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

•Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

•Встановлення об’єму двигуна

•Встановлення року виготовлення ТЗ

•Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ

•Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у Черкасах, Умані, Золотоноші, Звенигородці і Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Відкриття оновленого територіального сервісного центру МВС в м. Умань
2019.03.22
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter