Власник залишився без автомобіля через підроблений номер кузова

13.03.2019 до територіального сервісного центра МВС України № 7141, що в місті Черкаси, з заявою про первинну реєстрацію автомобіля «Audi A6» ввезеного із - за кордону звернувся житель м. Черкаси. Громадянин придбав автомобіль на єврономерах, але не скористався послугами експертів Черкаського НДЕКЦ з метою встановлення ознак підробки ідентифікаційних номерів.

Під час дослідження вказаного автомобіля судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено що в районі номера кузова наявні не заводські зварювальні шви, дублююча табличка з ідентифікаційним номером має ознаки підробки.

Подальшим дослідження, шляхом застосування спеціальних криміналістичних методів було встановлено, що первинний номер кузова змінено шляхом його уварювання в інший автомобіль. Роки виготовлення комплектуючих деталей не відповідають року виготовлення автомобіля. Дублююча ідентифікаційна табличка з номером кузова не відповідає заводській.

Про встановлення даного факту експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшого розслідування.

Завдяки професіоналізму експертів вкотре вдалося виявити правопорушення та запобігти легалізації незаконного автомобіля затримавши транспортний засіб, що не має законних підстав для експлуатації та реєстрації.

Якщо Ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які здебільшого знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

• Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

• Встановлення об’єму двигуна

• Встановлення року виготовлення ТЗ

• Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ

• Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у Черкасах, Умані, Золотоноші, Звенигородці і Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Власник залишився без автомобіля через підроблений номер кузова
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter