Виявлено автомобіль на «єврономерах» з підробним тимчасовим реєстраційним талоном

До Територіального сервісного центра МВС України № 7141, що в місті Черкаси, 19.02.2019 з заявою про первинну реєстрацію автомобіля «Opel Vectra» із за кордону, звернувся житель м. Черкаси, який придбав автомобіль на єврономерах, не перевіривши його та супроводжуючі документи, перед купівлею, шляхом їх дослідження у експертів Черкаського НДЕКЦ.

Під час дослідження вказаного автомобіля та супроводжуючих документів судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС України, що закріплені за територіальним сервісним центром, було встановлено невідповідність способу виготовлення тимчасового реєстраційного талону.

Виявлено автомобіль на «єврономерах» з підробним тимчасовим реєстраційним талоном

Подальшим дослідженням, шляхом застосування спеціальних криміналістичних засобів було встановлено, що тимчасовий реєстраційний талон відмінний від бланків, які знаходяться в офіційному обігу.

Про встановлення даного факту експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та, відповідно, черговому чергової частини Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції, що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний тимчасовий талон про реєстрацію транспортного засобу для подальшої перевірки.

Якщо Ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які здебільшого знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

• Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)

• Встановлення об’єму двигуна

• Встановлення року виготовлення ТЗ

• Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу

• Встановлення справжності реєстраційних документів.

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у Черкасах, Умані, Золотоноші, Звенигородці і Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Виявлено автомобіль на «єврономерах» з підробним тимчасовим реєстраційним талоном
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter