Виявлено автомобіль з підробними ідентифікаційними номерами

15.01.2019 до територіального сервісного центру МВС України № 7145, що в місті Золотоноша, з заявою про перереєстрацію автомобіля «УАЗ 452Д», звернувся житель с.м.т. Іркліїв, Чорнобаївського району, Черкаської області, який мав намір продати транспортний засіб новому власнику.

При огляді вказаного автомобіля судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС України, було встановлено невідповідність способу нанесення номера двигуна.

Під час дослідження було встановлено, що первинний номер двигуна знищено механічним способом та на його місце нанесено номер двигуна не заводським способом. Також було встановлено, що табличка з ідентифікаційним номером виготовлена не заводом виробником.

Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому чергової частини Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Працівники поліції що входили до складу слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце, вилучили даний автомобіль та доставили його на спеціальний майданчик тимчасового утримання для подальшої перевірки.

Завдяки професіоналізму експертів вдалося виявити правопорушення та запобігти легалізації незаконного автомобіля затримавши транспортний засіб, що не має законних підстав для експлуатації та перереєстрації.

Виявлено автомобіль з підробними ідентифікаційними номерами

В котре нагадуємо автовласникам та тим хто бажає ними стати, що якщо ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Також аналогічну перевірку транспортних засобів можливо провести в Черкаському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104.

Якщо ви хочете захистити себе від ризику покупки незаконного автомобіля, то Вам необхідно звернутися до фахівців Експертної служби МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах МВС. Аналогічну перевірку транспортних засобів можливо провести в Черкаському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104.

Пам'ятайте про те, що покупка автомобіля вимагає чималих фінансових витрат, тому потрібно вести себе розмірено і не поспішати з придбанням вподобаного авто.

Що можна перевірити у сервісних центрах

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
  • Встановлення об’єму двигуна;
  • Встановлення року виготовлення ТЗ;
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ;
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Довідка

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у Черкасах, Умані, Золотоноші, Звенигородці і Корсуні-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 09.00 до 18.00, субота – з 09.00 до 16.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter