Цікава зустріч дітей з експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України
Черкаський НДЕКЦ МВС України проводить профорієнтаційну роботу з учнями та студентами різних начальних закладів. Можливо колись професія «судовий експерт» стане для деяких учнів невід’ємною частиною подальшого життя.
11.05.2018 було проведено ознайомчо-пізнавальну екскурсію по лабораторних приміщеннях Черкаського НДЕКЦ МВС України для учнів 6-х класів Черкаської ЗОШ № 24. Дітей ознайомили з діяльністю експертної установи: розповіли багато цікавого, а дещо навіть показали. Було роз’яснено суть професії експерта, якими видами судових експертиз вони займаються.
![Цікава зустріч дітей з експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України Цікава зустріч дітей з експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України](/uploads/posts/2018-05/IMG_1273.png)
Зустріч пройшла в невимушеній теплій атмосфері. Діти почерпнули багато цікавої інформації, зробили висновок, що професія експерта – це важлива, цікава та відповідальна праця.
З великим інтересом діти спостерігали як досвідчений експерт-криміналіст проводить під мікроскопом порівняльний аналіз підробленої та справжньої купюр, оскільки на даний час це питання дуже актуальне.
З неменшим захопленням учні спостерігали як можна знайти, за допомогою пензлика та дактилоскопічного порошку, «невидимі» сліди пальців рук. Кожна дитина мала змогу відчути себе маленьким «дослідником».
![Цікава зустріч дітей з експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України Цікава зустріч дітей з експертами Черкаського НДЕКЦ МВС України](/uploads/posts/2018-05/IMG_1275.png)
Дуже зацікавила колекція зброї. Не менш великий інтерес викликав електронний мікроскоп, на якому дітям наочно показали як виглядають дуже маленькі об’єкти під великим збільшенням.
Керівництво навчального закладу висловило бажання і надалі тісно співпрацювати та підтримувати партнерські відносини з Черкаським НДЕКЦ МВС України для розвитку професійної освіти, оскільки вимоги до професій змінюються дуже динамічно.