Співробітниками Черкаського НДЕКЦ продовжується науково-методична робота з питань з формування, ведення та використання інформаційно-довідкової колекції рукавичок

Співробітниками Черкаського НДЕКЦ МВС України продовжується науково-методична робота з впровадження та використання у експертній практиці важливих інформаційно-довідкових колекцій під час розслідування злочинів.

Як підсумок роботи, що проведена заступником завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Черкаського НДЕКЦ МВС України Кожевніковим В.В. та завідувачем сектору трасологічних видів досліджень та обліків відділу криміналістичних видів досліджень Черкаського НДЕКЦ МВС України Герішенком В.В. завершено роботу, у якій висвітлено питання формування, ведення та використання інформаційно-довідкової колекції рукавичок.

На сайті Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України опубліковано статтю під назвою «До питання формування, ведення та використання інформаційно-довідкової колекції рукавичок».

Співробітниками Черкаського НДЕКЦ продовжується науково-методична робота з питань з формування, ведення та використання інформаційно-довідкової колекції рукавичок

У роботі розглянута важливість інформаційно-довідкових колекцій під час розслідування злочинів по результатах аналізу слідчої та експертної практики. У кримінальному провадженні для встановлення фактів та обставин, які входять до предмету доказування, нерідко важливе значення має виключно довідкова інформація, що характеризує індивідуальні та родові (видові) ознаки людини, матеріалів, речовин та виробів, які зазвичай не мають причинно-наслідкових зв’язків із самим злочином, однак сприяють рішенню діагностичних, ідентифікаційних та класифікаційних задач. До подібної інформації відносяться відомості про джерела походження; якісний та кількісний склад речовин, їх фізичні та хімічні властивості, відомості про зразки виробів і продукції; інше. Авторами запропоновано алгоритм складання інформаційної бази рукавичок для проведення порівняльного дослідження даної категорії експертиз.

2017.11.07
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter