В Умані чоловік хотів оновити посвідчення водія, а потрапив до поліції
7 вересня 2017 року до Територіального сервісного центру № 7142 в місті Умань звернувся місцевий житель, 1975 року народження по питанню обміну посвідчення водія, – інформують у відомстві.
![В Умані чоловік хотів оновити посвідчення водія, а потрапив до поліції В Умані чоловік хотів оновити посвідчення водія, а потрапив до поліції](/uploads/posts/2017-09/1505113953_vodiyski-prava.jpg)
Під час перевірки документів, за допомогою приладу МБС-10 було виявлено, що медична довідка, щодо придатності до керування транспортним засобом, має ознаки підробки, а саме печатки медичного закладу ТОВ «МЕДХЕЛП+», який зареєстрований в м. Києві.
Зібрані матеріали направлені до Уманського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області.
2017.09.11