У ЧДТУ святкували День Знань
1 вересня Черкаський державний технологічний університет радісно зустрічав численних гостей – партнерів, друзів, батьків своїх студентів, що завітали у цей урочистий день, аби поздоровити величезний колектив вишу із Днем знань.
![У ЧДТУ святкували День Знань У ЧДТУ святкували День Знань](/uploads/posts/2017-09/1504593020_2.jpg)
Після виконання студентського гімну та внесення Державного прапора України і прапора Черкаського державного технологічного університету, усі присутні ушанували пам’ять героїв, полеглих у боротьбі за свободу України: героїв Небесної Сотні, борців за права і свободи людини під час Революції гідності, а також - солдатів і офіцерів Збройних сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії і Служби безпеки, які зі зброєю в руках відстоювали нашу батьківщину.
![У ЧДТУ святкували День Знань У ЧДТУ святкували День Знань](/uploads/posts/2017-09/1504592708_2.jpg)
Як відомо, Черкаський державний технологічний університет десятиліттями упевнено підтверджує імідж стабільного університету, який випускає висококваліфікованих фахівців з інженерних, технологічних, кібернетичних, будівельних, екологічних, фінансово-економічних, лінгвістичних, туристичних та ІТ-спеціальностей. ЧДТУ плідно співпрацює з багатьма навчальними закладами та вітчизняними роботодавцями, Його партнерами є чимало організацій, закладів, установ та структур області. Відповідно до складеного договору про співпрацю університет тісно співпрацює з Черкаським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.
![У ЧДТУ святкували День Знань У ЧДТУ святкували День Знань](/uploads/posts/2017-09/1504596293_2.jpg)
Цьогоріч на навчання до Черкаського державного технологічного університету вступило 17 учасників АТО. Одним із студентів, що буде навчатися на факультеті електронних технологій за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка» - учасник АТО, завідувач відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Черкаського НДЕКЦ МВС України Обруч Юрій Юрійович. Виконуючий обов’язки ректора Черкаського державного технологічного університету Олег Григор разом з почесним гостем свята начальником Управління патрульної поліції у м. Черкаси Олександром Кокобою вручили залікові книжки цим справжнім патріотам своєї батьківщини, які довели справжню відданість Україні.
![У ЧДТУ святкували День Знань У ЧДТУ святкували День Знань](/uploads/posts/2017-09/1504593264_2.jpg)
За традицією, цей день ознаменувався також колективним фото, що стало ще однією радісною подією нового навчального року для дружної родини Черкаського державного технологічного університету.