Виявлено причіп зі зміненим номером рами (шасі)

12.06.2024 до судового експерта відділу криміналістичного дослідження та дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів Черкаського НДЕКЦ МВС в м. Черкаси, звернувся з заявою власник напівпричепа марки SCHROEDER S24 для проходження експертного дослідження з подальшої його перереєстрації. Під час проведення експертного дослідження судовим експертом було виявлено, що номер рами (шасі) був змінений, а також перезакріплена ідентифікаційна табличка. Про встановлення вказаних невідповідностей експертом Черкаського НДЕКЦ МВС було повідомлено керівництво Територіального сервісного центру та відповідно, повідомлено про подію черговому відділення поліції Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області.

Виявлено причіп зі зміненим номером рами (шасі)

В Черкаському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, що співпрацюють з сервісними центрами МВС в Черкаській області, Ви маєте змогу отримати відповіді на основні питання, що мають значення при купівлі транспортного засобу:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

Ви можете себе убезпечити від покупки транспортного засобу з кримінальним минулим, звернувшись до кваліфікованих фахівців – це збереже ваші кошти.

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів у містах: Черкаси , Умань, Золотоноша, Звенигородка і Корсунь-Шевченківський.

Графік роботи: в м. Черкаси з понеділка до п’ятниці – з 08.00 до 17.00, субота – з 08.00 до 15.45. Неділя – вихідний.

У містах: Умань, Золотоноша, Звенигородка і Корсунь-Шевченківський графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 08.00 до 17.00, субота – з 08.00 до 15.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Більш детальна інформація на сайті Головного сервісного центру МВС України за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Ваше ім'я Ваш e-mail
Код безпеки
Включите эту картинку для отображения кода безопасности