Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул
Початок літніх канікул у школярів зазвичай насичений різноманітними екскурсіями та походами до цікавих локацій, де дітлахи отримують незабутні враження та безліч позитивних емоцій.
Так, 9 червня цього року, до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України завітали учні 3-го класу Черкаської загальноосвітньої школи №20 зі своїми педагогами.
Діти ділились своїми знаннями про криміналістику, отриманими з детективних кінофільмів чи книг, та в свою чергу мали змогу з цікавістю зануритись у щоденне життя справжніх криміналістів.
![Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул](/uploads/posts/2023-06/exp_0110.jpg)
![Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул](/uploads/posts/2023-06/exp_0112.jpg)
Дітлахи мали змогу спробувати виявляти сліди за допомогою різних порошків та дактилоскопічних пензлів, а зразки своїх слідів, виявлених власноруч по завершенню екскурсії залишили собі на згадку.
![Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул](/uploads/posts/2023-06/exp_0113.jpg)
![Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул](/uploads/posts/2023-06/exp_0114.jpg)
Як завжди, вибух емоцій та зацікавлення у дітей спричинила демонстрація деяких екземплярів з колекції вогнепальної зброї.
Впродовж екскурсії діти залюбки фотографувались, позуючи між собою та на фоні численних стендів та ділились враженнями про побачене та почуте.
![Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул Чергова екскурсія до черкаських експертів під час канікул](/uploads/posts/2023-06/exp_0111.jpg)